MXLPLAD6.5KP45A
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP45A
JLCPCB Part #
C2632329
Description
45V 50V 6.5kW 72.7V 89A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS