MXPLAD6.5KP12CA
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP12CA
JLCPCB Part #
C2629860
Description
12V 13.3V 19.9V 327A 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS