MPLAD18KP15AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP15AE3
JLCPCB Part #
C2630998
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15V 16.7V 18kW 24.4V 738A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS