MAPLAD15KP16CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP16CA
JLCPCB Part #
C2631647
Description
-55℃~+150℃ 15kW 16V 17.8V 26V 576A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)