MXLPLAD7.5KP10A
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP10A
JLCPCB Part #
C2627882
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 15uA 17V 441A@10/1000us 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS