MXPLAD7.5KP12CA
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP12CA
JLCPCB Part #
C2628893
Description
-55℃~+150℃ 10uA 12V 14.7V 377A 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS