MXPLAD18KP75CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP75CA
JLCPCB Part #
C2633757
Description
-55℃~+150℃ 1.396kA 10uA 12.9V 18kW 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS