MXPLAD18KP45CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP45CA
JLCPCB Part #
C2633271
Description
-55℃~+150℃ 18kW 248A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS