MXPLAD18KP70CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP70CA
JLCPCB Part #
C2633764
Description
-55℃~+150℃ 1.5kA 12V 18kW 7.78V 7V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS