MXPLAD18KP78CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP78CA
JLCPCB Part #
C2633754
Description
-55℃~+150℃ 126V 143A 18kW 78V 86.7V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS