AT25020AN-10SI-1.8-T
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT25020AN-10SI-1.8-T
JLCPCB Part #
C19343975
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 20MHz 2Kbit 5ms SPI SOIC-8 EEPROM