MAPLAD18KP13CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP13CA
JLCPCB Part #
C2632032
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13V 14.4V 18kW 21.5V 838A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)