MXPLAD15KP17A
MFR.Part #
MXPLAD15KP17A
JLCPCB Part #
C2632161
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 17V 18.9V 27.6V 543A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS