MXPLAD15KP170A
MFR.Part #
MXPLAD15KP170A
JLCPCB Part #
C2632163
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 170V 189V 275V 55A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS