MXPLAD15KP10A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD15KP10A
JLCPCB Part #
C2632516
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 15kW 17V 882A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS