MXPLAD15KP14A
MFR.Part #
MXPLAD15KP14A
JLCPCB Part #
C2632192
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 15kW 23.2V 645A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS