MXPLAD18KP10A
MFR.Part #
MXPLAD18KP10A
JLCPCB Part #
C2630950
Description
-55℃~+150℃ 1.059kA 10V 12.3V 17V 18kW@10/1000us 45uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS