MXPLAD15KP120A
MFR.Part #
MXPLAD15KP120A
JLCPCB Part #
C2632218
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 15kW 193V 78A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS