MXLPLAD15KP10A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD15KP10A
JLCPCB Part #
C2630639
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 15kW 17V 45uA 882A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS