MPLAD15KP20AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP20AE3
JLCPCB Part #
C2628899
Description
-55℃~+150℃ 15kW 20V 22.2V 32.4V 462A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS