MPLAD30KP15A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP15A/TR
JLCPCB Part #
C2449532
Description
-55℃~+150℃ 1.164kA 15V 16.7V 25.8V 30kW 750uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS