MXLSMCJ54CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ54CAE3
JLCPCB Part #
C2628466
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17.2A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS