TPSMC22CA-VR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMC22CA-VR
JLCPCB Part #
C1982155
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 22V 24.4V 35.5V 42.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS