MSMCJLCE30AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE30AE3
JLCPCB Part #
C3701120
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 30V 31A 33.3V 48.4V 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)