MXLSMCJ14CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ14CAE3
JLCPCB Part #
C2627124
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS