MSMBG16CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMBG16CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2447919
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 23.1A 26V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS