MSMBG13CAE3/TR
MFR.Part #
MSMBG13CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3712234
Description
-65℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 27.9A 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS