MCP1320T-46LE/OT
MFR.Part #
MCP1320T-46LE/OT
JLCPCB Part #
C625283
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 1V~5.5V 1uA 200ms 4.6V Active Low Open-drain Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS