MXLSMBG24CAE3
MFR.Part #
MXLSMBG24CAE3
JLCPCB Part #
C2630160
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS