MAPLAD15KP28CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP28CA
JLCPCB Part #
C2631793
Description
-55℃~+150℃ 15kW 28V 31.1V 330A 45.5V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)