MSMBG36CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMBG36CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2447890
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 10.3A 1uA 36V 40V 58.1V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS