MRT100KP280AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP280AE3
JLCPCB Part #
C2634415
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 181A 280V 311V 552V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)