MRT100KP220AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP220AE3
JLCPCB Part #
C2634441
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 220V 231A 245V 434V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)