MRT100KP200AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP200AE3
JLCPCB Part #
C3704619
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 200V 222V 256A 392V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)