MRT100KP250AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP250AE3
JLCPCB Part #
C2634424
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 203A 250V 278V 493V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)