MPLAD6.5KP20A
MFR.Part #
MPLAD6.5KP20A
JLCPCB Part #
C2625496
Description
202A 20V 22.2V 32.4V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS