MPLAD6.5KP28A
MFR.Part #
MPLAD6.5KP28A
JLCPCB Part #
C2625488
Description
143A 28V 31.1V 45.5V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS