MXLPLAD18KP12CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD18KP12CA
JLCPCB Part #
C2630698
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 18kW 19.9V 905A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS