MSMCJLCE130A
MFR.Part #
MSMCJLCE130A
JLCPCB Part #
C2625636
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 209V 5uA 7.2A 90pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)