MPLAD18KP100CA
MFR.Part #
MPLAD18KP100CA
JLCPCB Part #
C2631568
Description
-55℃~+150℃ 100V 10uA 111V 112A 162V 18kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)