MPLAD18KP110CA
MFR.Part #
MPLAD18KP110CA
JLCPCB Part #
C3705189
Description
-55℃~+150℃ 102A 10uA 110V 122V 177V 18kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)