MPLAD15KP9.0CAE3
MFR.Part #
MPLAD15KP9.0CAE3
JLCPCB Part #
C3711514
Description
-55℃~+150℃ 10V 15.4V 15kW 60uA 975A 9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS