MAPLAD6.5KP33CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP33CA
JLCPCB Part #
C3710123
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 123A 33V 36.7V 53.3V 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)