MAPLAD36KP70A
MFR.Part #
MAPLAD36KP70A
JLCPCB Part #
C2633071
Description
-55℃~+150℃ 10uA 113V 319A 36kW 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)