MPLAD15KP100CA
MFR.Part #
MPLAD15KP100CA
JLCPCB Part #
C2624254
Description
100V 10uA 111V 15kW 162V 93A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)