JANTX1N5645A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5645A/TR
JLCPCB Part #
C3702546
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 28.2V 31.4V 33A 45.7V TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS