JANTXV1N5656A
MFR.Part #
JANTXV1N5656A
JLCPCB Part #
C3712329
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 125V 12A 77.8V 86.5V TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS