MSMCJLCE8.5A/TR
MFR.Part #
MSMCJLCE8.5A/TR
JLCPCB Part #
C2448556
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 100A 100pF 14.4V 50uA 8.5V 9.44V TVS Unidirectional SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS