JANTX1N5640A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5640A/TR
JLCPCB Part #
C3701485
Package
DO-13
Description
1.5kW 17.1V 19V 27.7V 54A TVS DO-13 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS