APT60DF60HJ
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT60DF60HJ
JLCPCB Part #
C5444782
Package
SOT-227
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 2.3V@60A 25uA@600V 500A 600V 90A Single-Phase Rectifier SOT-227 Bridge Rectifiers ROHS